top domelit.pl


Kontakt :690-900-650
690-900-640

Wyślij Zapytanie >>>
Kontakt
Strona Główna Okna Okna PCV Okna Drewniane Okna aluminiowe Akcesoria okienne Regulacja i konserwacja okien Drzwi Renowacje drzwi i futryn Rolety Żaluzje Parapety Szafy i zabudowy Kuchnie Rolety zewnętrzne Bramy garażowe Kontakt
Nawiewnik higrosterowany EMM 707 - POLECAMY !


Sterowane automatycznie- strumień przepływu powietrza jest uzależniony od zawartości pary wodnej (wilgotności względnej) wewnątrz pomieszczenia, tzn. od zanieczyszczenia powietrza wynikającego z wykonywania czynności, takich jak pranie, gotowanie, suszenie itp. Czujnikiem sterującym jest taśma poliamidowa, która pod wpływem zmian wilgotności względnej w powietrzu zmienia swoją długość, co powoduje większe, bądź mniejsze otwarcie przepustnicy, a tym samym doprowadzenie większego bądź mniejszego strumienia powietrza do pomieszczenia

nawiewnik_aereco_emm707

Nawiewniki pracują w zakresie od 35 do 70% wilgotności względnej. Jeżeli wilgotność w pomieszczeniu jest mniejsza lub równa 35% nawiewnik jest przymknięty do pomieszczenia doprowadzany jest minimalny strumień powietrza. Wraz ze wzrostem wilgotności nawiewnik otwiera się i przy wartości 70% lub więcej uzyskuje wydajność maksymalną nawiewniki są tak skonstruowane, że powietrze zewnętrzne nie styka się bezpośrednio z czujnikiem.

nawiewnik_AERECO_emm_707

Dzięki temu analizowane są warunki panujące w pomieszczeniach, a nie na zewnątrz
Istnieje możliwość blokady w pozycji, przy której osiągany jest minimalny stały dopływ powietrza
W zależności o sposobu montażu zmienia się kierunek nawiewu powietrza (pionowo w górę lub ukośnie)
Nawiewnik działa bez udziału człowieka oraz nie wymaga zasilania elektrycznego.

PRZEZNACZENIA

Nawiewnik przeznaczony do okien PVC, drewnianych i aluminiowych.

PRZEPŁYW POWIETRZA
Przepływ powietrza wynosi 5-29 m3/h


Oferujemy doradztwo w zakresie rozwiązywania problemów wentylacyjnych w budownictwie.

Katalog drzwi ASILO- Katalog NAWIEWNIKI AERECO

W naszej ofercie znajdują się również nawiewniki firmy AERECO , zachęcamy do pobrania katalogu . W sprawie cen prosimy o kontakt gdyż są one ustalane indywidualnie


Nawiewnik okienny RADAKS (bezobsługowy) - NOWOŚĆ !


Dzięki nawiewnikowi wrębowemu RADAKS ® , który jest montowany tylko w górnym obszarze okien, problem kontrolowanego dopływu powietrza jest rozwiązany w inteligentny sposób.

nawiewnik nawietrzak radaks

- optymalna wymiana powietrza w pomieszczeniu
- brak przeciągu przy nie korzystnych warunkach atmosferycznych
- zachowanie wszystkich przepisów i norm prawnych
- wykluczone błędy obsługi przez mieszkańców
- doskonała izolacyjność akustyczna
- dobra izolacyjność cieplna
- niepotrzebne dodatkowe części montażowe w oknie
- bardzo łatwy, bezinwazyjny montaż, także w osadzonym już oknie
- nie ograniczają powierzchni szyb, nie wymagają też zwiększenia przekroju ramiaka
- zapewniają całkowite bezpieczeństwo podczas wietrzenia, zarówno przed przedostaniem się do pomieszczenia owadów, zanieczyszczeń czy opadów atmosferycznych, jak i podczas prób włamania

nawiewnik radaks

 

Regulator ROTO (stopniowanie uchyłu i rozwierności)


Za pomocą tego niewielkiego i estetycznego urządzenia można poprawić jakość wentylacji każdego pomieszczenia. Wycięcia na regulatorze wznaczny sposób zwiększają komfort użytkowania okna i umożliwiają:

ogranicznik roto


- stopniowanie funkcji uchylnej
- stopniowanie funkcji rozwarcia
- zablokowanie okna przed samoistnym otwarciem/zamknięciem pod wpływem wiatru, przeciągu, itp.
- zabezpieczenie okna przed dzieckiem

Zatrzask balkonowy


Wygodny i funkcjonalny taras to marzenie wielu osób. Niełatwo sprawić, by ta niewielka przestrzeń spełniała te wymogi. Z pomocą przychodzi zatrzask balkonowy firmy Maco, który powoduje, że drzwi można zamknąć od zewnątrz w taki sposób, że pozostaną… otwarte. Rozwiązanie to pozwala zapomnieć o przeciągach w domu i zapewnia wygodę osobom przebywającym na tarasie.

 

zatrzask balkonowy do okna

Wychodząc na balkon, musimy się liczyć z tym, że drzwi będą przez cały czas otwarte, bowiem standardowe okucia zamontowane w oknach PCW nie posiadają funkcji zamykania od zewnątrz. Gdy w tym momencie powstaje przeciąg, drzwi balkonowe z hukiem uderzają w ościeżnicę.

 

 

>> Regulacja i konserwacja okien

>> powrót na górę strony

Tematyka strony : okna pcv, naprawa okien gdynia, serwis okien gdynia, wymiana okien gdynia, tanie okna gdynia, okna energooszczędne gdynia, regulacja okien gdynia, montaż okien gdynia.