top domelit.pl


Kontakt :690-900-650
690-900-640

Wyślij Zapytanie >>>
Kontakt
Strona Główna Okna Drzwi Renowacje drzwi i futryn Rolety Żaluzje Parapety Szafy i zabudowy Rolety zewnętrzne Bramy garażoweKontakt
ROLETA GRACJA


Szukają Państwo rolet, które spełnią wszystkie oczekiwania? Bardzo dobrym wyborem będzie jeden z produktów oferowanych przez naszą firmę. Podstawową propozycją jest roleta Gracja, która jest montowana w pobliżu listwy przyszybowej. Po jej montażu nie musimy się o nic martwić, bowiem mechanizm jest bardzo prosty, a jego działanie jest udoskonalone dzięki automatycznej blokadzie. Osłony rolety zakupione w naszej firmie mogą mieć bardzo różne kolory.
Klientom, którzy odwiedzają nasz sklep bardzo często oferujemy także rolety wolnowiszące, które spełniają podstawowy cel, a mianowicie pozwalają zyskać większą prywatność oraz ograniczają ilość światła, które wpada do pomieszczenia. W tym wypadku mogą Państwo wybierać pomiędzy ogromną ilością kolorów zastosowanych tkanin.
Rolety „dzień-noc” umożliwiają regulację ilości światła, która wpada do naszego pomieszczenia. Osobną grupę produktów dla właścicieli domów lub mieszkań na poddaszu stanowią rolety dachowe. Wszystkie nasze produkty dostosowane są do okien popularnych producentów. Zasięg naszej firmy to : Gdynia, Sopot, Rumia, Gdańsk, Reda, Wejherowo, oraz okolice trójmiasta.

ROLETA GRACJA JPG
ROLETA GRACJA JPGROLETA MINI - WOLNOWISZĄCA


Roletki materiałowe w sposób estetyczny i funkcjonalny zapewniają optymalne zaciemnienie wnętrz. Dzięki bardzo dużemu wyborowi wzorów i kolorów tkanin jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagajacym gustom naszych klientów.

ROELTKA WOLNOWISZACA

Przeznaczona jest do montażu bezpośrednio na skrzydle okiennym. Prosta, lekka konstrukcja czyni roletkę wyjątkowo zgrabną i subtelną. Niewielkich rozmiarów uchwyty oraz mała rurka nawojowa o średnicy 19mm sprawiają, że tkanina znajduje się bardzo blisko ramy okiennej, redukując tym samym prześwity.

System napędzany jest cicho i płynnie pracującym mechanizmem łańcuszkowym, zapewniając wygodę w obsłudze. W celu przytrzymania tkaniny przy szybie, nawet przy uchylonym oknie, stosuje się małe magnesy lub prowadzenie żyłkowe.

ROLETKA mini 3
ROLETKA mini 2

 

ROLETA "Dzień - noc"


Maksymalna szerokość roletki to 240 cm, a wysokośc 250 cm. Materiał podwójnie nawijany na rurę co pozwala na regulowanie dopływu światła do pomieszczenia. Montowana na ścianę lub do okna. Możliwość zastosowawnia napędu elektrycznego.

ROLETA DZIEŃ I NOC
Gracja dień i noc

 

ROLETA DACHOWA - DECOLUX , SKYLIGHT


Roleta Dekolux to wysokiej jakości wyrób zaadresowany do szerokiego grona odbiorców, dopasowany do wszystkich dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym modeli okien dachowych.

ROLETA DACHOWA

 

Katalog osłon zewn- Katalog osłon okiennych wewn.- ZOBACZ KATALOG

>> powrót na górę strony

Tematyka strony : rolety gdynia, rolety sopot, żaluzje, rolety rumia, żaluzje drewniane, rolety zewnętrzne, rolety okienne gdynia, rolety antywłamaniowe, roletki gdynia, rolety wewnętrzne gdynia, rolety materiałowe gdynia, roleta gdynia
Zasięg naszej firmy to : Gdynia, Sopot, Rumia, Gdańsk, Reda, Wejherowo, oraz okolice trójmiasta.